Witamy na stronie Przedszkola Miejskiego nr 4 w Kolnie

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

• We wtorek, w akcie solidarności z osobami cierpiącymi na autyzm, wszystkie dzieci, nauczyciele i pracownicy przedszkola "zaświecili sie na niebiesko", ubierając się na ten kolor. Pedagog specjalny - pani Martyna Dąbkowska przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia, uświadamiając wszystkich czym jest autyzm, jak funkcjonują osoby z autyzmem i jak można im pomóc w codziennym życiu. Dziękujemy.

• We wtorek przyjechał do nas Teatr "Magiczna Scena". Grupa ta, to zespół ludzi z pasją, wykształceniem aktorskim, terapeuci oraz osoby młode nastawione na niesienie pomocy innym. Wspaniali aktorzy wystawili sztukę pt.: "Księga życzeń". Jest to wypełniona akcją i muzyką bajka, mówiąca o przyjaźni, dobrym zachowaniu, a w szczególności o szacunku do starszych i drugiego człowieka.
    Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, a radość i wesołe śmiechy słychać było w całym przedszkolu.

Dziękujemy!