O PRZEDSZKOLU RAMOWY ROZKŁAD DNIA PODSTAWA PROGRAMOWA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO PROGRAMY REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 STATUT PRZEDSZKOLA MISJA PRZEDSZKOLA WIZJA PRZEDSZKOLA

O PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkole działa od 1990 roku. Organami przedszkola są: Dyrektor Przedszkola mgr Joanna Długozima, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców. Przedszkole jest czynne
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00. W placówce funkcjonuje 7 grup przedszkolnych dla dzieci od 3 do 4 lat. Nasza kadra pedagogiczna to nauczycielki posiadające pełne kwalifikacje pedagogiczne do pracy z dziećmi, systematycznie pogłębiające swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego. Nasze przedszkole zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój, dobre wychowanie i poczucie bezpieczeństwa. Każde dziecko ma możliwość odnoszenia sukcesów. Gwarantujemy ciągłość kontaktów nauczyciela z dzieckiem przez wszystkie lata jego pobytu w przedszkolu. Przedszkole tworzy stały system kontaktów z rodzicami, ich oczekiwania pełnią istotną rolę w nadawaniu wizerunku przedszkola. Współpracujemy też z instytucjami działającymi na rzecz edukacji i opieki, z samorządem i społecznością lokalną.