Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola
Miejskiego Nr 4 w Kolnie na rok szkolny 2024/2025
Rocznik 2021
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
|
1.
|
Andrzejewski Gabriel
|
|
2.
|
Banach Iga
|
|
3.
|
Bąk Natan
|
|
4.
|
Bobryk Stanisław
|
|
5.
|
Borys Jagoda
|
|
6.
|
Buratyńska Maja
|
|
7.
|
Chaberek Zuzanna
|
|
8.
|
Charubin Szymon
|
|
9.
|
Chyliński Jan
|
|
10.
|
Dąbkowska Wiktoria
|
|
11.
|
Fiertek Sebastian
|
|
12.
|
Filipkowska Hanna
|
|
13.
|
Filipkowski Maurycy
|
|
14.
|
Greloch Natalia
|
|
15.
|
Gutowski Iga
|
|
16.
|
Januszkiewicz Aleksander
|
|
17.
|
Jermacz Oliwier
|
|
18.
|
Jóźwik Marcelina
|
|
19.
|
Jurczyk Aleksander
|
|
20.
|
Jurczyk Igor
|
|
21.
|
Kapelański Filip
|
|
22.
|
Karwowski Gabriel
|
|
23.
|
Kicińska Iga
|
|
24.
|
Kowalewski Antoni
|
|
25.
|
Kozioł Maria
|
|
26.
|
Kryszajtys Milan
|
|
27.
|
Kurek Lena
|
|
28.
|
Kurpiewski Antoni
|
|
29.
|
Lemańska Zofia
|
|
30.
|
Locman Pola
|
|
31.
|
Łazowski Jan
|
|
32.
|
Mizgier Jakub
|
|
33.
|
Modzelewska Maria
|
|
34.
|
Nicewicz Paweł
|
|
35.
|
Orłowska Michalina
|
|
36.
|
Osokin Alicja
|
|
37.
|
Piekarska Róża
|
|
38.
|
Piłat Aleksander
|
|
39.
|
Pisiak Albert
|
|
40.
|
Poświata Gabriela
|
|
41.
|
Prus Jan
|
|
42.
|
Przytuła Antoni
|
|
43.
|
Pupek Adrian
|
|
44.
|
Reska Adrian
|
|
45.
|
Rogińska Zofia
|
|
46.
|
Romanik Liwia
|
|
47.
|
Sokołowska Marcelina
|
|
48.
|
Stachelski Henryk
|
|
49.
|
Terepko Aleksandra
|
|
50.
|
Truszkowska Marlena
|
|
51.
|
Trzciński Michał
|
|
52.
|
Waszkiewicz Zofia
|
|
53.
|
Wierzbowska Zofia
|
|
54.
|
Wojsław Dawid
|
|
55.
|
Wojsz Mia
|
|
56.
|
Wolanowski Artur
|
|
57.
|
Wróbel Mikołaj
|
|
58.
|
Zamojska Wiktoria
|
|
Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola
Miejskiego Nr 4 w Kolnie na rok szkolny 2024/2025
Rocznik 2020
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
1.
|
Góralczyk Iga
|
2.
|
Grala Tymon
|
3.
|
Jakubczyk Miłosz
|
4.
|
Jarzyło Franciszek
|
5.
|
Milczarska Anna
|
6.
|
Nosek Oliwia
|
7.
|
Połomska Maja
|
8.
|
Truszkowski Oskar
|
9.
|
Zadroga Marcel
|
Lista dzieci niezakwalifikowanych
według daty wpływu dokumentów
Rocznik 2020
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
1.
|
Podsiad Klara
|
2.
|
Konstanty Patryk
|
3.
|
Podchul Julia
|
4.
|
Dzięgielewski Jakub
|
5.
|
Bazydło Mikołaj
|
6.
|
Gajda Wojciech
|
Rocznik 2021
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
1.
|
Dzięgielewska Maria
|
2.
|
Walicka Hanna
|
3.
|
Arnista Tymoteusz
|
4.
|
Zielińska Zuzanna
|
5.
|
Bazydło Piotr
|
6.
|
Sawicka Zofia
|
7.
|
Matuszczak Antonina
|
8.
|
Serafin Oliwia
|
9.
|
Łubnicka Laura
|
10.
|
Papież Aleksander
|
11.
|
Filipkowski Julian
|
12.
|
Frankiewicz Aurelia
|
13.
|
Plaga Lena
|
Rocznik 2022
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
1.
|
Chludziński Maksymilian
|
2.
|
Dymczyk Nikodem
|
3.
|
Karwowski Igor
|
4.
|
Mikucka Adrianna
|
5.
|
Kołdys Róża
|
6.
|
Gnatowski Wiktor
|
7.
|
Chiliński Mikołaj
|
8.
|
Olszak Jakub
|
9.
|
Dąbrowski Dominik
|
10.
|
Truszkowski Tymon
|